| cersenin_2605 a întrebat:

Colega mea de camera are probleme psihice grave. As vrea sa stiu ce pot face tinand cont ca stam intr-un camin al facultatii si desi am vb cu administratora aceasta a incercat sa ne impace dar problemele continua...cum pot face sa o consulte un medic? Vreau sfaturi cat mai serioase si cat mai urgente!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Dar ce simtpome are? A incercat sa se arunce de pe bloc? A incercat sa te omoare, sau ceva de genul asta? Da-ne mai multe detalii.

| anss23 a răspuns:

Trebuie sa ai niste motive intemeiate ca sa spui asa ceva despre cineva.

| Gabi_6377 a răspuns:

Poate ar terebui sa discutati cu parintii ei. Daca are probleme, de ce au lasat-o la camin?