| deuceD a întrebat:

Comunitate! Am o problema, cand stau jos imi simt mainile amortite si nu am control deplin asupra lor, si cand ma trezesc dimineata e tot asa. Sunt molesit si nu pot sa strang pumnul. Dar cand sunt in miscare nu am probleme. Asta e de 2 zile, si acum 5 zile am luat o cutie de oxacilina 500 mg pentru o infectie in gat la interval de 6-7 ore. De ieri de sambata am o stare de somnolenta si neputinta cand sunt in stare de repaus.Marti sunt programat la un control, dar pana atunci vreau sa stiu ce se intampla cu mine. Nu imi circula bine sangele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Mai mult ca sigur ai probleme cu circulatia
sper ca ai luat si lacto bacili cu antibioticele

| deuceD explică (pentru thalyslly):

Ce sunt alea? Am baut lapte.

| thalyslly a răspuns (pentru deuceD):

Cand iei antibiotice trebuie sa iei si lacto bacilli ( de la linex sau biotics)
ca antibioticele provoaca multe probleme
ma mir ca medici de familie nu spun ca de cate ori iei antibiotic trebuie a iei si lactobacili