| Girly97 a întrebat:

Considerați că un umidificator de aer va ajuta persoanele care au probleme cu nasul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problemele cu nasul sunt de mai multe feluri.

| dullcat a răspuns:

Folosirea unui umidificator în casă poate ajuta la ameliorarea nasului înfundat și poate ajuta la descompunerea mucusului, astfel încât să îl puteți elimina. Aerul umidificat poate ameliora si disconfortul de la raceli si gripa.

Răspuns utilizator avertizat
| dolceromania a răspuns:

Nu cred

| beetee a răspuns:

Cred ca umidificatorul e fenomenal și dacă ai probleme cu nasul, dar și dacă nu le ai.Din proprie experiența spun ca face minuni și e cel mai sănătos pentru aerul pe care îl respiram și care a devenit atât de toxic.