| Pitic a întrebat:

Cred ca m-a tras curentul x(
am ochiul drept rosu si tot lacrimeaza si s-a strans e mai mic decat ochiul stang
am mai avut aceasta problema si asta iarna si anul trecut cam tot prin timpul asta
o fi d ela curent sau de la ce,
ce sa fac?
eu ziceam sa ma spal cu ceai de musetel, asa am facut si datile trecute.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ana_2735 a răspuns:

Poate fi si de la curent,nu stiu ce sa zic sad eu anul trecut am avut pareza,adica mo tras curentu si nu puteam clipi cu ochiu drept, imi lacrima, deci trebuie sa mergi la doctor.nu trebuie sa fie neaparat pareza, da mai bine mergi la doctor ca el stie mai bine ce ai...multa sanatate si sa ne spui ce a zis doctoruhappy

| becka133 a răspuns:

Ar putea si o alergie! eu am asa ceva mi se inrosesc ochii ma ustura,ma mananca, si se umfla, si imi lacrimeaza du-te la farmacie si cere picaturi...happy