| Insideb0i a întrebat:

Cred ca o sa vi se para ciudat ceea ce voi intreba dar cand ma duc intr-un loc nu stiu sa zicem prin oras mi se face rau. Poate stie cineva de ce? Adica nu ma simt ok, mi se face rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Poate sa fie o trauma psihica sau lipsa de miscarea, vitamine s-a.m.d.
Noi nu iti stim viata deci nu ghicim in stele.
Te duci ori la psiholog ori la medicul de familie si le spui problema si probabil ceva analize.
Cel mai bun doctor iti esti tu, tu stii mai bine unde trebuie sa mergi ca sa iti rezolvi problemawinking
Succes!

4 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Anxietate?

| Insideb0i explică (pentru Dalmore):

Posibil. nu iti pot evalua raspunsul pentru ca nu imi permite insa iti multumesc din suflet de raspuns

Răspuns utilizator avertizat