| Erick1 a întrebat:

Credeti ca port prea mult la picior pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si am 48 la picior. Am 1, 91 metri inaltime. Pana acum n-am prea avut probleme cu asta, dar am observat ca prietenii si colegii mei poarta mult mai putin. Chiar am picioare prea mari pentru varsta mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti bun la baschet. Ar trebui sa mergi la un medic. E prea mult 48.

| Felys a răspuns:

Sotul meu la acceasi inaltime are doar 44, intr-adevar traiesti pe picior mare, singura problema pentru tine e ca iti gasesti mai greu incaltaminte, dar nu aice face, asa este constructia ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te transformi intr-un extraterestru.