| Erick1 a întrebat:

Credeti ca port prea mult la picior pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si port 48 la picior. Am 1.91 metri inaltime. Pana acum n-am prea avut probleme cu asta, dar am observat ca prietenii si colegii mei poarta mult mai putin. Chiar am picioare prea mari pentru varsta mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Avand in vedere ca ai o statura ridicata, nu este o problema

| BassHunter13 a răspuns:

Pai ii ceva normal ca la o inaltime asa mare sa ai si picior mai mare! Cel mai rau ii ca nu prea iti gasesti incaltaminte asa repede!
No stres este un lucru normal! Poate ii putin mai mare cu 2 numere dar nu ii problema!

| giony54 a răspuns:

Ai picioare normale pentru inaltimea ta si colegii tai au alt corp.Nu ai observat?