| RAY a întrebat:

Credeti ca senzatia continua ca esti mintit intra in categoria asta?
http://medlive.hotnews.ro/......ament.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cat a răspuns:

Nu, senzatia ca esti mintit nu are legatura cu tulburarea obsesiv-compulsiva.
Daca impresia ca esti mintit nu e sustinuta de ce se intampla in realitate, diagnosticul poate fi pus de un psihiatru.

| RAY explică (pentru Cat):

Sunt dezamagit in toate, uite ce am patit am facut o tranzatie online prosti de la bcr miau blocat banii culmea nici aviz de refuz la plata nu pot face, de haine numai vorbesc dau si o suta de euro se rup in cateva saptamanii, de oamenii numai vorbesc, frate sa te sune banca sasi spuna pai stiti eu nu am accces mai mult la cont ca tine na, aiurea, nu stiu unde sa trec