| ToTuleOK a întrebat:

Crema ERITROACNOL ajuta la ceva? sau este o crema de cosuri care nu face nimic ca alte produse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KiddoC a răspuns:

Nu ştiu despre această cremă, însă pe mine m-au scăpat de multe coşuri Clearasil şi Skinoren (dacă vrei şi pentru punctele negre), apoi ar mai fi gelul pentru curăţare de la Solutions, acela cu verde, pe care îl poţi comanda de la Avon. (:

| camelis a răspuns:

Este buna dar doar pentru acnee superficiala adica cu foarte putine cosuri. eu pentru tenul acneic ti-as recomanda zynerit mie una mi-a facut destul debine