| anonim_4396 a întrebat:

Crema proctoliz med e buna pentru hemoroizi? cat timp trebuie folosita? mi s-a spus sa dau de 2-3 ori pe zi da nu stiu cat timp trebuie folosita.pot scapa de hemoroizi cu aceasta crema? problema asta se vindeca sau tot o sa reapara?
ce alimente sunt interzise când ai hemoroizi? menționez ca mi-o ieșit ca am mâncat ardei iuți.
acord funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Combini astea două: Ultraproct supozitoare și Procto-Glyvenol cremă!

| Bruno92 a răspuns (pentru gabicoo):

Dacă nu trece cu proctoliz o sa încerc astea 2 date de tine. mersi fain.

3 răspunsuri:
| Pantagruel a răspuns:

Cati ardei iuti ai mancat?

| Bruno92 a răspuns (pentru Pantagruel):

în acea zi 3. dar eu mănânc de mic ardei iuți. acum nu o sa mai pun mana pe asa ceva.