| vapuppetoti a întrebat:

Cu ce ar trebui sa nu imi mai apara la gura tot felul de infectii... nu sunt bube!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Sa te speli cat de des poti si este indicat sa dai cu un pic de spirt inacele zone sau cei de musetel fiindca dezinfeteaza.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai n-ai idee de la ce-ti apar? Poate ai alergie la vreun aliment?

| vapuppetoti explică:

Nu stiu imi apare asa mai mereu nu aveam pana acum 1 luna am consumat vreo 3 creme laughing)

| dermdoc a răspuns (pentru vapuppetoti):

Buna,

Ne-ar ajuta foarte mult sa vedem o fotografie (sau 2) cu problemele despre care povesteti.