| anonim_4396 a întrebat:

Cu cine as putea vorbi in privat despre anxietate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| siwel a răspuns:

Scrie-i soției mele.
E niscai consiliera pe probleme sufletești: o găsești pe TPU ca ania

| Violleta2022 a răspuns:

Suna la Telefonul Copilului, pentru consiliere gratuita: 116-111
Poti vorbi cu un psiholog acolo!

| zăGhost a răspuns:

Poti sa imi scrii.

| Ssssmokin a răspuns:

Deschis la discutie.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Cu mine, daca vrei

| raz0000001 a răspuns:

Bunaaaa sunt aici

| elena97890 a răspuns:

Hola