| R3sp3ctt a întrebat:

Cu exercitii zilnice si mancare sanatoasa pot combate celulita? A reusit cineva sa faca asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Absolut!, minunată doamna!

| Tess a răspuns:

Sincer, eu nu am reușit numai cu astea. Masajul ajută cel mai mult. Mi-am cumpărat de recent o minge spikey (ebay) și văd că e super. Înnotul este iarăși super indicat. Baftă multă.

| Andreivladcarnatu22 a răspuns:

Nu spune : Ai celulita.
Spune : Pielea ta are gropite. laughing)))

| Vadim04r a răspuns:

Da, o poţi combate. Dacă î-ţi faci un regim alimentar sănătos si sport in fiecare zi cu siguranţă vei avea schimbări în cîteva săptămâni happy