| BananaJoe94 a întrebat:

Cu o seara inainte am decis sa trag cateva pufuri dintr o tigara camel si am uitat sa-i sparg bila si in acea noapte am lasat geamul deschis, m-am trezit de dimineata cu ochii uscati, stranutam si aveam nasul infundat. Dupa cateva ore am simtit sub barbie o durere de la o mica galma care s-a dus destul de rapid dar dupa ce am iesit pe afara a inceput sa ma usture gatul si seara mi s-a umflat gusa. In acea seara am luat un decasept si simteam ca imi e greu sa respir. Am uitat sa mentionez ca am mai fumat o tigara in urma cu 1 saptamana jumatate in piept jumatate pufaita. Nu stiu ce sa fac acum simt un nod ciudat in gat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu stiu ce bila are o tigara. Dar geamul deschis ti-a adus un pui de raceala. Asta este.
Mergi la medicul de familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteai sa te rezumi doar la lasat geamul deschis, tigara n-are nicio legatura.
Poti sa iti raspunzi singur la intrebare din moment ce spui ca ai lasat geamul deschis.