| DamianAndrei a întrebat:

Cu un ochi parca vad bruiat cu purici. Gen parca nu mai vad bine, am o infectie la creier sau ceva grav? Am stat si la calculator.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Mergeți la un medic specialist oftalmolog și să vă prescrie picături, eventual ochelari.
Este sindromul ochiului uscat.
Nu mai stați cu orele în fața calculatorului!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Wow, de unde ai dedus deja faza cu creierul... nu stiu. Cand vezi asa ceva? Cand te uiti la cer? Sau oricand stai si privesti ceva.

| anonimg a răspuns:

Nu ca ai stat la pc; ci ai stat prea mult la pc. Si la telefon este si mai rau.
Pe langa acestea sigur te culci si tarziu. Trebuie sa ai grija de orgasnismul tau, pentru ca nimeni altcineva nu o poate face in locul tau.

| b3LLa001 a răspuns:

Nu ai nici o infecție la creier. Du te la un oftalmolog și cel mai probabil o să se rezolve cu o pereche de ochelari