| AvalohAlyn a întrebat:

Mai exista cursuri de SANATATE gratuite așa că și cele 2 de la Sola Scriptura?
Prin corespondenta,gratis și să fie obligatoriu curs de Sănătate, să înveți chestii de sănătate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Elelei a răspuns:

Notiuni de medicina/sanatate prin corespondenta? Exclus. Nu se poate invata asa.
Ca sa nu mai spun ca nimic nu mai este gratis. Nu mai suntem in comunism.

| AvalohAlyn explică (pentru Elelei):

Eu mă refeream la cursuri de sanatate în scop pur informativ nu ca sa devii medic sau asistent.Si cursurile de sănătate de la Sola Scriptura chiar sunt gratis