| Andrei265268 a întrebat:

Cum as putea sa fac sa imi adoarma mana cat mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

@Toata lumea, omul vrea sa stie cum sa isi amorteasca mana ca sa se poata masturbalaughing O bagi sub fund si stai pe ea in pana amortestelaughing

| Andrei265268 explică (pentru Wr3nch):

Trebuie să completez ca nu pentru a mă masturba, ci doar asa ca "experiment". Multumesc oricum. Cat crezi ca durează?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred, Andrei mamă, că ai vrut să spui altceva

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu se intelege ce intrebi.