| anonim_4396 a întrebat:

Cum aș putea să îmi albesc tenul fetei definitiv? Exista o procedura? Sau daca nu o crema foarte buna, ofer funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Chirurgie plastica, dar cauta in privat sau prin alte tari

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca nu exista asa ceva.
Nici macar chirurgia plastica nu poate face asta, fiindca nu poate sa-ti scoata pielea fetei si sa-ti faca transplant cu piele de la un alb. sansele ca corpul tau sa accepte o piele straina sunt minime.

| oz_1736 a răspuns:

Nu pot sa-mi dau seama de ce vrei sa faci asta, dar daca te gandeai mai devreme te ajuta Michael Jackson. Vei fi acelasi om de dinainte. Crema nu cred ca existe, dar prin operatie da. Dar foarte, foarte multe operatii

| Bruno92 a răspuns (pentru oz_1736):

Decât cu 2 nuanțe as vrea sa fiu mai deschis. fiindcă nu mă simt ok in pielea mea. Ar fi fond de ten dar îmi transpira fata rău așa că fondul de ten iese din discuție.

| oz_1736 a răspuns (pentru Bruno92):

Gandeste-te putin, daca ar existe o crema nu s-ar mai opera nimeni. Apoi pielea are memoria ei, cum e programata genetic asa se schimba si reface mereu, exceptand bolile de piele. Altfel ai avea alta amprenta la fiecare strat de piele schimbat

| Bruno92 a răspuns (pentru oz_1736):

Și la ce specialist ar trebui să mă interesez de aceste operații?

| Bruno92 a răspuns (pentru oz_1736):

Mulțumesc frumos.

| oz_1736 a răspuns (pentru Bruno92):

Chirurgie plastica, dar cauta in privat sau prin alte tari

| Reghqen a răspuns:

Dacă te-ai născut așa de ce vrei să te duci contra natura?
Așa te-ai născut și basta, nu schimba ceea ce ești, dacă ești mai închis la culoare la piele e mai bine, ești mai sexy, mai remarcat în caz ca nu știai.
Cu toate astea costă o grămadă de bani ceea ce vrei să faci deci mai bine las-o așa!
Nu înțeleg sincer de ce vreți să va schimbați, tatuaje, astea doar pentru a fi acceptati mai mult, mare prostie. corpul curat, natural e cel mai frumos!

| DanaDaniellllla a răspuns:

Exista astfel de creme, caută pe piata asiatică. Există și pastile pentru albirea tenului, cât și loțiuni pentru corp și față. Prețul acestora nu este unul exorbitant, doar sa ai grijă ca produsele să fie originale.
Până îți achiziționezi poți să îți aplici zilnici creme cu factor de protecție solară ridicat.