| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa îmi dau seama dacă am probleme cu tractul digestiv? Am citit ca depresia și anxietatea pot fi cauzate de permeabilitatea intestinala sau disbioza intestinala as vrea părerea voastră ce simptome ar trebui sa prezint vreau sa elimin toate cauzele depresiei și a anxietății ca tratamentul vad ca nu prea e de folos
Ofer fundă happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Problemele tractului digestiv se rezolvă cu iaurt, nu cu fundă de pe TPU.
Ce simptome ai, cum se manifestă depresia la tine?

Răspuns utilizator avertizat