| Crisan_Emanuela_D_1994 a întrebat:

Cum as putea sa scap de febra musculara la maini?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Timpul rezolva febra musculara.
Cand faceam sport aveam impresia ca daca mananc ceva dulce: ciocolata sau chiar o lingura de zahar trece mai repede febra musculara. Poti sa incerci. happy

Sanatate!

| Crisan_Emanuela_D_1994 explică (pentru CuriousStuff):

Multumesc mult! M-a ajutat sfatul tau! Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Tudor_Tudor_1995 a răspuns:

Încearcă sa bei Apa cu Bicarbonat de sodiu. La mine tot timpul funcționează

| Damian_Luca_2001 a răspuns:

Te dai cu alle gel