| Lory37 a întrebat:

Cum este sa ai herpes genital?
Dacă s-ar putea sa-mi răspundă o persoana care are acest virus.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Era vorba de herpes genital, dar unii zic la mișto genial, herpesul genital este o boala cu transmitere sexuală.

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

O boala naspa, stiu cum e la gura, nu vreau sa imi imaginez cum e in alte zone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herpesul este în sine genial deoarece el dispare și revine când are chef