| CBits a întrebat:

Cum este tigara electronica in comparatie cu tigarile adevarate? Te poate ajuta sa te lesi de fumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te poti lasa de fumat.Contine o substanta lichida cu diferite arome.mai contine si un anumit procent de nicotina, Eu cred ca e pentru a nu dauna celor dimprejur si pentru cei ce cand nu au tigari se pot amagi cu acestea.Eu de exemplu folosesc tigarea electronica atunci cand nu am bani de tigari. Dupa maxim o zi dupa ce am fumat din cea electronica, nu m-am putut abtine si am fumat si tigari.Nu stiu, acuma depinde si de vointa omului.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are niciun efect!
Trebuie sa ai ambitie sa te lasi de fumat.
Succes!
Te pup!

| ComatoseWine a răspuns:

Nu te ajuta sa te lasi de fumat! E o prostie cand vine vorba de asta.Plus ca eu am fumat ambele tipuri si tigara elecronica nu are nimic special, plictiseala.Aiurea!

| CMaria21 a răspuns:

Un prieten a folosi tigara electronica insa nu a avut efect decat o luna pana s-a plictisit de ea!

o zi buna

| cooldede38 a răspuns:

Tatal meu foloseste tigare electronica.Are un gust mentolat si trebuie sa o incarci mereu cand se termina. Tata o are de ceva timp, si trage doar din ea, nu s-a mai atins de tigari.El cand fuma tigai normale avea o tuse urata, acum nu o mai are. Sper ca te-am ajutat.