| anonim_4396 a întrebat:

Cum este vremea pe la voi? in Bucuresti inorat, este cald, dar a plouat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Iasi... 9 grade...vantul bate usor...soare cu dinti printre nori... a plouat asta noapte...cu sanatatea o duc foarte bine, ceea ce iti doresc din toata inima si tie.

13 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Alllinna, nici eu nu mai spun cum, caci fiind si eu tot din Bucuresti, ca si Flav, daniela, ciungu..., daniDeeDee... Cu bine, Lucien.

daniela
| daniela a răspuns:

Fiind tot in bucuresti te aprob e urat, dar inca nu e chiar frig

| Flav a răspuns:

Imi place intrebarea corelata cu categoria la care a fost pusa, e geniala combinatia.
Si-n sectorul 2 e urat, si-n 2 ore trebuie s-o intind spre Baneasa ca-mi pleaca un prieten din tara si trebuie sa-l insotesc, iar melancolii...si vreme potrivita pentru. asta! Sper sa se faca mai frumos pana dupa-amiaza, ca doresc sa ma duc la cinematograf sa urmaresc documentariul cu M. Jackson abia aparut.

| Ana a răspuns:

Si eu tot din bucuresti sunt asa ca. sunt d aceeasi parere ca tine happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si la mine la fel sad

| Aurelia a răspuns:

Este racoare, si a plouat aseara, dar acum este senin si rece afara. Apropo, nu inteleg de ce ai pus intrebarea la categoria Sanatate.

| Teooo a răspuns:

La mine in Timisoara e ceata si frig crying Sper ca isi revine vreme happy

| daniDeeDee a răspuns:

La fel si la mine. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine este foarte cald.Numai bine sa ne plimbam mana in mana prin parc. Ce spui, vii? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum este la Drobeta Tn Severin sau la Slanic moldova?

| pysi a răspuns:

A plouat si la noi in schim acum e soare si frumos(poti veni aici sa te bronzezi)...

| ------ a răspuns:

Aseara a plouat..acum bate vantul si e racoare

| deea_3790 a răspuns:

In bacau este intre si cald si frig