| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca hainele mele sa aibă un miros plăcut și parfumat?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa spalare le lasi mai mult cu apa si parfumant. Parfumantul trebuie sa fie unul mai concentrat. Exemplu: Kifra. Am o vecina care foloseste asa ceva si miroase foarte tare.

| alina2k18 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D8W4RBBBM/

Asta.
Exista si varianta roz, tot f parfumat.
Eu le-am luat pentru draperii :)), haine de casa si lenjerii pat, pe hainele de ies afara nu dau ca nu-mi place sa eman miros de dero :)) + ca am parfumuri destule.
In rest usuca-ti hainele intr-un spatiu de nu exista umiditate mare;) ca altfel capata miros nasol cu orice le-ai spala.

| Zuzu1991 a răspuns:

In ultima apa pui balsam de rufe, atentie, am zis ultima, dupa aia NU mai clatesti inca odata, ca se duce
sau in masina de spalat, are locatie speciala

de asemenea, nu fi scump la tarate si ieftin la faina, vrei sa puta bine, atunci ia un balsam scump, nu sunt "chiar" atat de scumpe dar cu cat e mai scump cu atat tine mirosul mai multwinking

| Legion7X a răspuns:

Https://m.emag.ro/search/esente+parfum+de+rufe

cred ca este la orice magazin mixt nu neapărat la eMAG

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folosești un balsam de rufe și le usuci afară, la aer curat. happy
Dacă ai posibilitatea, chiar și un parfum de rufe...care e mai scump, dar le dă un miros extraordinar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folositi parfumuri de rufe de la elixir! Sunt cele mai bune si sunt fabricate în România.
Eu am fost asociata kifra și am renunțat la colaborarea cu ei ca am avut clienti care au ajuns la spital cu arsuri chimice grave de la produsele lor iar altora le-au distrus hainele. Astea sunt niște porcarii chimice și extrem de periculoase! Aveti mare grijă ce folositi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La elixirbalsam găsiți cele mai bune parfumuri de rufe cu coloranți naturali care nu dăunează sănătății și persista foarte mult. Evitați kifra ca sunt foarte periculoase pentru sănătate pot provoca arsuri grave

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela000ela a răspuns:

Spalate! ..pe categorii si culori! ..ca daca le pui,, la gramada,, ..si mirosul, va fi, tot la,, gramada,,

| DascaluIoan a răspuns:

Le speli

| anonim_4396 explică (pentru DascaluIoan):

Ma refer sa miroase a parfum?