| SatinEffect a întrebat:

Cum faci sa ai o imagine de sine stabila? Sa nu iti schimbi parerea despre tine odata cu starea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cred ca conteaza sa fii stapan pe situatie si sa iti respecti principiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

"Această performanță" se poate atinge DOAR in cazul persoanelor care se cunosc (știu CINE sunt și care le este valoarea), mai mult știu ce DORESC de la viață, ce obiective vor să atingă...

| SatinEffect explică (pentru anonim_4396):

Si daca te cunosti, dar ai o personalitate prea complexa, cu prea multe fatete?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SatinEffect):

Atunci rămâne să te analizezi mai bine să-ți dai seama care "tu" ești cel adevărat!