| Yuuki_7331 a întrebat:

Cum imi imbunatatesc vederea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Fa-ti zilnic suc proaspat de morcovi, este foarte indicat pentru vedere.

| Ea12345 a răspuns:

Pune-ti ochelari!laughing

| gigel68 a răspuns:

Poti face un transplant. problema este ca e destul de scump.

| lazio9 a răspuns:

O super gagica super sexy...si esti ca nou! succes

| Nommm a răspuns:

Mancand Morcovi happy Au vitamina A ideala pentru ochi! :* Fundits'a?

| RoXisS a răspuns:

Mananca morcovilaughing...nu serios

| dudumihai a răspuns:

Cica un clujean Flavius Turcanu a descoperit o metoda pein care poti reduce diopriile doar prin exercitii.Metoda lui nu are suport stiintific iar pachetul lui costa 50 euro.

| eusebiu99 a răspuns:

Abtine-te sa nu mai stai in fata pc, tv, ultravioletelorwinking

| valybrute a răspuns:

Mananca morcovi.

| oanna_1779 a răspuns:

Poti incerca sa mananci morcovi. primesc fundda?

| SilverAngel a răspuns:

HEY.Alimentatia este un factor important in imbunatatirea vederii.Mananca ft. multe fructe si legume precum si carne alba pentru. ca, contin ft. multe proteine.PS:.