| Ionnella1994 a întrebat:

Cum îmi pot curata plămânii? Nu sunt fumător inrait, fumez cam 5 maxim pe zi de 2 luni... Nu știu dacă asta are importanta, mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la 2 luni de fumat nu prea ai ce curata insa niciodata nu strica sportul

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Renunti definitiv la fumat si se vor curata singuri de la sine

| Ionut_Oana-Roxana_1989 a răspuns:

Renuntarea la fumat e singura varianta