| 22anirolF a întrebat:

Cum îmi pot da seama dacă am politelie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Asta inseamna aparitia mai multor sfarcuri pe piept/san -ata la barbati cat si la femei.
Cauta pe Google "politelie" si da la imagini. Daca nu esti convins/a, atunci poti merge la medicul de familie pentru evaluari sau trimitere la un medic specialist dupa caz. N-am gasit ca se poate rezolva problema chirurgical, dar cred ca exista posibilitatea aceasta.