| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai nevoie de orchiopexy?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te pipăi și simți că e doar unul.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Dar este normal in timpul actului sexual datorita unor pozitii sa se traga parca spre interior? Eu mereu am 2laughing dar am observat ca in anumite momente trage spre interior cel stang mai atare

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, se mai întămplă ca uneori dacă este forțat mecanic să urce sus, dar dacă stă în majoritatea timpului jos, acolo e locul lui, și nu este nevoie de operație.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Multumesc mult de informatii!