| vibers9 a întrebat:

Cum, mai exact pot face lentile de ochelari(de vedere) pentru o rama de la niste ochelari de soare?batting eyelashesunde trebuie sa ma duc? F-U-N-D-A!batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AngieT a răspuns:

La orice optica :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un cabinet oftalmologic sa intrebi medicul de acolo insa poti merge si la un magazin de ochelari nu neaparat la medic. Sper sa realizez ceea ce iti doresti. Sa sti ca ochelari de vedere se pot realiza ca cei de soare dar numai daca iti permit dioptriile. Daca nu reusesti du-te la medic si intreaba daca poti sa iti pui heliomat pe lentile pentru ca da bine pe orice ochelar.