| nickilover a întrebat:

Cum poate ginecologul sa-ti verifice vaginul si colul uterin daca inca esti virgina? Fundita!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La virgine, controlul ginecologic este facut la exterior, cu ecograful peste pelvis si prin anus, daca sunt motive.

| relian a răspuns:

Cum poate? Te pomeni daca esti virigina esti sigilata sau cum laughing Virgina inseamna ca nu ai facut sex, nu ca nu poate ginecologul sa iti introduca ceva in vagin.Sint scule,sunt camere,tu intrebi genul de parca ai fi o punga sigilata sau o sticla cu dop si n-are pe unde baga careva ceva.
E bun si asa rau,mai treci si pe la scoala,mai foloseste netu asta sa mai afli si ceva interesant si folositor,nu doara barfa si poze happy

Ai vazut vibratoare cat un stilou de gros? Deci daca tu tiai introduce ala in vagin,o sa poti, asta fara sa rupi himenul ala ce arata ca ai fi virgina.
Sint aparate, se fac analize deci nu iti fa probleme de jobu ginecologului, stie ala ce sa faca, tu doara stai pe spate, de restul se ocupa el laughing

| nickilover explică (pentru relian):

Cu toata sinceritatea, esti un mare pampalau. am zis eu ca o fi vreun flex ca sunt virgina sau ca sunt sigilata? a fost o simpla intrebare la care puteai raspunde frumos si tin sa-ti reamintesc, nu exista educatie sexuala in scoli pentru ca stai linistit, merg la scoala (ceea ce nu pot spune despre tine, cam mananci cratimele). nu folosesc asta drept o scuza, da exista internet si pot cauta acolo, dar am vrut sa intreb si aici, ai o rautate in tine de care n-o sa poti scapa niciodata.

| relian a răspuns (pentru nickilover):

Eu cred ca am dat un raspus super bun, am explicat ca la muste laughing Esti si idioata pe deasupra.Adica eu iti citesc aberatia de intrebare,mai iti si raspund,iar tu ca o romanca clocita ce faci? In loc sa multumesti,ori sa treci mai departe daca nu ti-a placut ce am scris tu ce faci? Ma faci pampalau,tu o clocita,cufurita, ca asta esti.Du-te invata sa te porti, apoi revino, desi nu cred ca o sa inveti vreodata sa te porti.
Sincer, esti par, du-te si te impusca.

| nickilover explică (pentru relian):

Crezi prost baiatule, invata tu mai bine sa te porti, zici ca cine stie ce ai facut. decat sa raspunzi ca un cretin, mai bine ignorai intrebarea. adica ma iei la misto si te astepti sa-ti multumesc bai trogloditule? deja ai filme, hai dispari de aici ca prea multa atentie ti-am dat

| relian a răspuns (pentru nickilover):

Asa cand esti cufurita laughing mai esti si cu nasu pe sus. cufurita, clocita, aia esti.mucegaita laughing

| nickilover explică (pentru relian):

Esti nef*tut prietene? sau la menopauza?

| Lukasssz a răspuns (pentru nickilover):

Buna! Cel mai bine ar fi sa il ignori pe relian, nu are toate tiglele pe casa, e caz de psihiatru saracul. Oricine are o opinie diferita fata de a lui e "prost".

| nickilover explică (pentru Lukasssz):

Am vazut... mersi luka!

| Brizbriz a răspuns:

Se drogheaza cu peyote, are o viziune si cand se trezeste stie exact ce ai

gandeste-te asa, daca doctorul are nevoie sa verifice cuiva inima, sau mai rau, creierul, ce face? il taie ca sa "vada"?!?
evident ca sunt scule cu care se poate vedea in interiorul corpului uman fara sa il taie

| Saiko93 a răspuns:

Emmm, are un aparat smecher se numeste ecograf laughing parca Ala stii care il foloseste cand se uita la bebelus spre exemplu rolling on the floor Nu zic de tine am dat o circumstanta la şto sa intelegi la ce dispozitiv bat apropo acum.