| HoovusPiratus1 a întrebat:

Cum pot deveni mai inalt cu cativa cm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndrElle a răspuns:

Faci sport, baschet, handbal.

| HoovusPiratus1 explică (pentru AndrElle):

N-am mai vazut lumina soarelui de mult timp doar pe cea de pe Minecraft

19 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cresterea in inaltime este ceva genetic si se face pana la o anumita varsta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu tocuri.

| Catrice a răspuns:

Tocurihee hee

| HoovusPiratus1 explică (pentru Catrice):

Nu sunt fata sa port tocuri

| Catrice a răspuns (pentru HoovusPiratus1):

Și băieții nu poarta? Ma rog, unii.
Pantofii aia de gala bărbătești nu au talpa dreapta, ala tot toc se numește.

| HoovusPiratus1 explică (pentru Catrice):

Multumesc domnule de sfat

| NotNamed a răspuns:

Poarta tocuri

| Mirel4412 a răspuns:

Eu merg cu bicicleta 10-50 km pe zi si asa am crescut destul de mult. Dar merg de 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crești dar poți sta pe portofel vei părea mai înalt și fetele te vor dori

| morfeo a răspuns:

Nu ai cum sa fortezi inaltarea, mai ales la 21 ani. Incearca sa stai agatat de bara de tractiuni 5-10 minute pe zi

| Plushul a răspuns:

Nu poti

| HoovusPiratus1 explică (pentru Plushul):

Fals, sportul si o anumita nutritie de poate face mai inalt putin

| 6547756 a răspuns:

Crescand.
Cati ani ai? Daca esti copil, vei creste natural.

| HoovusPiratus1 explică (pentru 6547756):

Am spus de inaltime

| 6547756 a răspuns (pentru HoovusPiratus1):

Si? Eu am raspuns de grasime?