| kleo01 a întrebat:

Cum pot face sa imi creasca unghiile mai repede? stiu ca e o intrebare ciudata dar sunt chiar curioasa...dec stity?kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PisicaAristocrata a răspuns:

Intreaba la farmacie de ceva vitamine si cumpara-ti un tratament de prevenire a exfolierii unghiilor (ex:de la Oriflame ori Sephora)

7 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Pai poti comanda de la avon ceva ca sunt multe acolowinking

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Am vazut in brosura Avon ceva pentru cresterea unghiilorhappy
Incearcahappy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai eficient este sa speli vase si rufe de mana. Daca iti tii mult mainile in apa calda cu detergent, unghiile iti vor creste repede. E suficient sa speli zilnic macar o ora vase sau rufe si vei avea efecet nesperate.

| Alisa a răspuns:

Brigaela are dreptate. apa ajuta foarte mult la cresterea unghiilorwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa stai cu unghiile in apa calda ca sa-ti creasca un pic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa afluhappy