| username010000000 a întrebat:

Cum pot sa mă ascund de mama ca fumez? Cat costa un sobrame?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Pai nu te ascunde
E viata ta. Ai dreptul sa fumezi, sa bei, daca tu crezi ca lucrurile astea iti fac bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimul202 a răspuns:

18 lei, eu ti-as recomanda sa te lasi de fumat deoarece o sa iti dauneze, mai bine incearca sa faci alt ceva cu banii decat sa ii dai pe ţigări