| forlucky a întrebat:

Cum pot sa ma ingras 5 kg rapidd.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Buna, o să-ţi spun cum am reuşit eu să mă îngraş. Fără niciun program complicat, de fiecare dată când mi-era foame, mâncam cu puţin peste necesarul organismului. Cu alte cuvinte, după ce terminam de mâncat şi simţeam că m-am săturat, mai adăugam o mică porţie. Am reuşit să mă îngraş aşa 2-3 kg în 2 săptămâni.

| Deyne a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi sanatos fara sa iti atarne suncile, mananca mai multe fibre( carne), du-te la sala, ridica greutati. In acest fel vei creste masa musculara si nu vei avea grasime inestetica, celulita.

| Anonima8943 a răspuns:

Mananci mult seara si mananci putin mai mult de cat ai avea nevoie normal.

| Skifer a răspuns:

Nu fa miscare, mananci dulciuri si mancaruri mai grase seara... Deoarece cand dormi se pune grasimea alimentata pe tine si te ingrasi happy.

| EuFataAiA a răspuns:

Mananca mult si sa nu faci sport doar sa stai

| Nuvsrkndahn a răspuns:

Mananci mult seara

| Nuvsrkndahn a răspuns:

Poti manca mult seara

| adelacrina17 a răspuns:

Mananca de 5 ori pe zi ombleta cu sunca si ulei, 4 senviciuri cu unt si telemea, 2 cani cu lapte si 5 linguri miere, 1 portie cartofi pai, ceorba de zdrente de ou, carne de pui si vita prajita cu orez sarbesc si unt, 5 feli tiramisu si trei porti de paste timp de 3 zile succes!