| vlad_2771 a întrebat:

Cum pot sa ma ingras dar sa nu fac burtaaa!? Sunt foarte slab pentru uun baiat sa mi se vad coastele e naspa...ce spune-ti ar trebui sa ma ingras sa nu mai se vada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlexXplo a răspuns:

@vlad_2771 orice sport dimpotriva, te face sa te dezvolti mai repede happy

3 răspunsuri:
| AlexXplo a răspuns:

Du-te la sala happy... Ai acolo antrenor iar ala iti va spune ce sa mananci, ce nu si cat sa muncesti la conditia fizica

| vlad_2771 explică (pentru AlexXplo):

Ok dar este o problema nu vreau sa ma apuc de sala! Am 14 ani si am inteles ca opreste cresterea in inaltime! Este adevarat? Ce-i de facut?

| Sasha203 a răspuns:

Sa te ingrasi, nu este cea mai buna alegere. ai putea sa faci sport! Masa musculara este mult mai buna decat grasimea!