Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum pot să slăbesc într-un timp scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

într-un timp scurt e mai greu, dar renunță la zahar și alte mâncăruri procesate (dacă nu ai făcut-o deja) și apucă-te de sport. După ceva timp se va observa diferența.

| AdrianTzar a răspuns:

Nu cred că se poate slăbi sănătos în timp scurt. Nici de îngrășat nu ne îngrăsăm de azi pe mâine. Ai nevoie să îți schimbi întregul stil de alimentație sau chiar de viață, atunci vei avea un echilibru.

| Qwwww a răspuns:

Prin alergat pe bandă la sală, și un deficit caloric corespunzător, nici să nu te gândești la slăbit prin înfometare, este foarte nesănătos.

| TomaFlorentina8050 a răspuns:

Foleseste dieta Rina. o cauți pe google. UN VECIN A AJUNS DE LA 120 KG LA 70 IN SCURT TIMP... Această dieta este recomandata atât de medici cat ai de persoanele ce au folosit.o. Bafta. fundă? (Cauta dieta pe google)