| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa slăbesc pana în toamna foarte repede?
Am 88 de kg și am nevoie de 68 sau sub 68 pentru competiție la taekwon-do.Am șanse sa slăbesc atât? Daca da ce trebuie sa fac/mănânc? Sala nu pot face dar pot face exerciții acasă și sa alerg pe munte(avem un termen mare de rugby de 1.6)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dana12848 a răspuns:

Fa cum ai spus tu..si oricum primele 10-15 kg le vei da mai repede jos

| FoxGames a răspuns:

Incearca aplicatia gratis de pe telefon si PC: Just Dance Now.
http://www.justdancenow.com/
O instalezi pe telefon si te conectezi cu el la PC si apoi dansezi.Arzi foarte multe calorii!

| XKiduuXD a răspuns:

Poti face absolut TOT CE AI ZIS TU! SI SALBESTI. DAR IN FIECARE ZI.