| Vana_Daniel_2002 a întrebat:

Cum pot sa stiu cat procentaj grasime am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Salut uite aici care estimeaja procentul de grasmie dintr-un corm. :
https://thinkeatlift.com/cum-sa-ti-estimezi-procentul-de-grasime-corporala/

| ancamaria9 a răspuns:

Mergi la o farmacie care are cantar. Tipul acela de cantare iti pot masura si grasimea din corp.
Nu sunt 100% exacte dar iti poti face o idee

| Rares112Stefan112 a răspuns:

Faci ****