| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri definitiv. as vrea sa-mi propuneti remedii naturale (pe cat posibil), pe care le-ati folosit si merg

dau funda cui ma ajuta

:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| cosereanca a răspuns:

Definitiv sunt putine sanse sa scapi, iar daca vrei un ajutor serios, te sfatuiesc sa apelezi la un dermatolog, ca, asa sfaturi si "leacuri" le poti afla de oriunde.

| Andra_3307 a răspuns:

Si eu am avut problema asta din caiza pubertatiiwinking...Eu fac asa: Mi.am facut un borcan cu ceai de musetel.In fiecare seara imi pun ceai de musetel intr-un paharel si il incalzesc.Imi pun ceai cat pentru 3 discuri de vata.Ma dau pe fata si astept foarte putin sa se uste dupa care ma dau pe fata cu crema de aloe.Asta fac dimineata si seara inainte de culcare. NU PUNE MANA PE FATA NUMAI DACA AI MAINILE CURATE.NU STRANGE COSURILE.Si ai sa vezi ce repede iti trecewinking

| ManutzuWolfy a răspuns:

Zinerit.ti le usuca si cad.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu si iar nu ...am folosit zineryt si nu este bun decat in perioada in care il folosesti. alte solutii?

| mihaelaroxy a răspuns:

Du-te la dermatolog. nu toate solutiile te ajuta

| XeLeRoN a răspuns:

Incearca zinerytwinking