| enigmatica a întrebat:

Cum pot scapa de hemoroizi? Mai ales de acele basicute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Basicute? Nu ai cumva condilomatoza?

| enigmatica explică (pentru Abh):

Nu, nu am condilomatoza

Abh
| Abh a răspuns:

Atunci ce sunt acele basicute?

| Azµre a răspuns:

Ieie de la farmacie o crema Hemorzon e vreo 8 lei, e foarte buna! Recomand

| motherfuckerstyle a răspuns:

O vizita la doctor ar fi foarte buna.dar daca nu vrei sa te duci intreba la o farmacie oarecare de tratament si sigur ti se va recomanda ceva.

| nucaraata a răspuns:

Pai si eu am avut probleme mari cu hemoroizii si fisuri anale. Ia o crema care se cheama carpicon, deci nu capricorn ci carpicon.

| enigmatica explică (pentru nucaraata):

Am citi pe internet cum ca ar contine propolis, eu sunt alergica la propolis.

| nucaraata a răspuns (pentru enigmatica):

AAA ok atunci incearca ce a spus AzureB126149 crema Hemorozon este foarte buna. Sper ca te-am ajutat