| Ola43 a întrebat:

Cum pot scapa de matreata? am incercat nenumarate sampoane dar nimic. ce as mai putea incerca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sapunul de casa[nu-i gluma]

evenso
| evenso a răspuns:

Ar fi bine sa te consulta un dermatolog si dupa diagnostic iti va putea da si un tratament eficient.

| Konata a răspuns:

Buna!
Citeste aceste articole, sunt interesante si cred ca te vor putea ajuta in rezolvarea problemei tale :
http://a1.ro/lifestyle/family/cum-sa-scapi-de-matreata-in-mod-natural.html

http://www.ziare.com/......al-1144466

http://www.eva.ro/......11405.html

Sper ca te-am ajutat!

| Zenit313 a răspuns:

Chelie!

| SimonaCristina a răspuns:

Eu iti recomand sa faci o masca cu ulei de masline, ou si lamaie, te ''freci'' pe cap cu ea si iti va disparea matreata 95%. FUNDA?

| Resurrection a răspuns:

Incearca samponul Dan Free pe mine m-a scapat de matreata dar sa stii ca este scump si nu este foarte mult, dar isi face datoria big grin

| IoanaCarmen25 a răspuns:

Uite, sincera sa fiu, eu nu am incercat, dar am auzit discutii ca ar fi bine sa te speli cu sapun de casa pentru a nu face matreata. Si chiar si o cunostinta de-a mea se spala si nu face matreata. In ziua de azi se tot fac o gramada de sampoane, dar se adevereste ca tot mai bun este sapunul de casa contra matretii. Eu doar ti-am spus, daca vrei incearca macar o saptamana si spune-mi pe urma ce rezultate ai, sa stiu ca macar tie ti-am fost de folos... Si cu alta ocazie te ajut cu placere.