| Niculae_Nicu_2001 a întrebat:

Cum pot scapa mai repede de pojar?
NUUUU MAAIIII POOOOTTTTT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, chiar nu se poate pentru ca-i foarte contagios si destul de rau pentru tine.
Cel putin 3 sapatamani trebuie sa stai in casa!
Sa nu te scarpini deloc, ca raman semne urate pe fata si maini!

3 răspunsuri:
| Ale28Sasha a răspuns:

Una din cele mai bune moduri este sa nu mananci sarat sau dulciuri deoarece ele amplifica bubitele si te fac sa te scarpini... deci te scarpini = mai mult timp pana trece pojarul.
Daca nu manaci inghetata dulciuri si sarat nu o sa te mai manance asa mult
Sper ca te am ajutat!