| dilia a întrebat:

Cum poti adormi chiar daca nu te simti obosit? Trebuie sa dorm, dar nu pot ca nu ma simt deloc obosit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Oboseste-te!
Iesi seara si fa o plimbare de 1/2 ora prin jurul locuintei. Aerul curat iti va aduce somnul. Poti bea si o cana cu lape cald, indulcit (sau nu) cu miere.