| maradona10 a întrebat:

Cum poti sa faci sa iti treaca cicatricile de la acnee. acnea a trecut si acum a mai ramas doar acele cicatrice care ar trebui sa dispara. stiti crème sau orice altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Ai la farmacir un unguent si nu e deloc scump, e pana in 10 lei. E din plante naturiste. Se numeste dermoTIS cicatrizin. Eu sunt f mulţumită de el.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=3441

Toate cele bune!

| SasNetRomania a răspuns:

Total doar cu laser. in rest creme cu mici ameliorari cum zice si foca

| maradona10 explică (pentru SasNetRomania):

Si cu laser iti poate trece chiar si acneea?

| DinPlante a răspuns:

Aloe vera este recunoscuta pentru calitatile sale regeneratoare si cicatrizante. Poti incerca http://www.putereaplantelor.ro/gel-aloe-vera-bio-mayam-250-ml.html