| anonim_4396 a întrebat:

Cum reusesc sa slabesc si ce sa folosesc care sa nu aiba reactii adverse?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| England_Motorhead_1985 a răspuns:

Mai putina mincare mai multa miscare

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cel mai eficient mi s-a parut regimul disociat, fiindca nu implica nici medicamente, nici ceaiuri, nici privari de alimente.Principiul este de a nu amesteca alimente din grupe incompatibile.Amanunte se regasesc intr-o carte publicata de cantaretul Demis Russos. Mira

doiny
| doiny a răspuns:

Pe langa activitatea fizica, o metoda eficienta si repede de slabit este administrarea de suplimente nutritive pe baza de usturoi. ti le recomand, din propria experienta, pe cele de la amway din gama nutrilite. cate 3 pastile pe zi si in doua saptamani ai sa fii super incantata de noul tau aspect. multa bafta!

| elaroseni a răspuns:

Doua ore de plimbari, in pas alert! Asta daca nu ai probleme cu mersul. Chiar daca esti plinut/plinuta nu te priva de plimbari. Trotuarul este al tuturor. Ai incredere in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand sa afli daca nu cumva ai probleme cu functiile endocrine. Daca nu, atunci iti pot recomanda programul pentru controlul greutatii de la GNLD. Pentru amanunte ma poti contacta la daniela.constantin@gmail.com. Astept sa-mi scrii si sa vedem ce putem face.

| andrada_8748 a răspuns:

Incearca Herbalife.Eu am reusit sa slabesc 7 kg si ma simt foarte bine.Nu m-am ingrasat deloc dupa ce am terminat cura.

| England_Motorhead_1985 a răspuns:

Acum puteti gasi intreaga gama de produse NUTRILITE pe site-ul www.premiumvitae.com