| iubaretul13 a întrebat:

Cum sa cresc in masa musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Daca te incadrezi in tipul somatic mezomorf, iei proteine cat greutatea ta si creatina si te antrenezi din greu cu intensitate 1 ora pe zi atunci sa vezi ce masa musculara faci laughing, dar nu-ti foloseste, masa musculara e doar de forma si rezistenta, forta provine doar din fibre, eu pot sa fiu de 2 ori si ceva mai slab ca tine in masa si de fapt sa am mai multa forta happy

| oanalovesit a răspuns:

Exercitii?