| Victoria18 a întrebat:

Cum sa ma comport normal la doctor? Adica, cum sa fiu deschisa? Eu sunt mai introvertită.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Te ai indragostit de el a?

| Violleta2022 a răspuns:

La medic nu te duci sa socializezi si nici sa flirtezi, asa ca, lasi "introvertitul" acasa si spui clar si tare tot ce te doare, unde te doare si cu lux de amunte descrii simptomele, ca de ele depinde sanatatea ta.

| ziftode a răspuns:

La doctor spui TOT, nu ierti nimic, NIMIC
exista ceva numit secretul doctor pacient, iar doctorul e obligat sa il tina, lege facuta SPECIAL SA AI INCREDERE IN DOCTOR SI SA NU IERTI NIMIC, NIMIC, asa ca AI DREPTUL cum a spus si ReplikaDik12 sa iti dai afara parintii ca sa vorbesti cu doctorul, iar daca nu vor sa iasa atunci o sa ii dea doctorul afara, CHIAR DACA ESTI MINORA!

| HadesSs a răspuns:

Ce fel de doctor?

| ReplikaDik12 a răspuns:

In primul rand îți dai părinți afara sau cu cine mai ești și îi spui tot ce ai fata în fațawinking