| girlsweetgirl a întrebat:

Cum sa ma deconecteze pe stardoll(de pe facebook)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Simplu. Dai la " Acasa " si in stanga sunt mai multe coloane, una dintre ele fiind " Aplicatii ", cauti acolo Stardoll, pui mouse`ul pe el fara sa apesi si dai pe creionul acela si dai " Scoate aplicatia ", funda? ♥

| Temari123 a răspuns (pentru Madaliinaaa):

Multumesc mult m-ai ajutat meritai funda nu stiu de ce nu ti-a dat eu in locul ei/lui ti-as fi dat multumesc!

| Inscrieri_Oriflame_2000 a răspuns (pentru Madaliinaaa):

Buna! Nu inteleg un lucru, unde gasesc acele coloane? Ca dau pe "My suite" si nu gasesc nimic. Trebuie sa intru pe stardoll pe Facebook sau pe site?

| lary1399 a răspuns:

Nu ai cum. Te va tine conectat toata ziua cel mai probabil si urmatoarea zi(dupa ce nu mai esti conectat la facebook) cand vei intra la joc (tot pe F.) va trebui sa te conectezi.

| Elenutza17 a răspuns:

?

| Shoana_Ionut_1999 a răspuns:

Cum sa ma deconectez dupa stardoll dupa fcacebook?