| fln2007 a întrebat:

Cum sa ma inalt? ca inaltime. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un sport de înălțime: înot, baschet, volei, handbal.
Pa, pa.

| miki13 a răspuns:

Sa faci baschet sau inot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Singura solutie este sa mergi pe sporturi de inaltime.
Vezi ce-ti place dintre innot, baschet, volei etc.
O dupa-amiaza excelenta!

| bogdan133 a răspuns:

Practica inotul, bascketul si in general sportul.

| TheFuture a răspuns:

Am spus-o si o repet nu te inalti daca faci basket crying oameni inalti sa-u apucat de basket pentru ca erau inalti sad un atu si daca la 15 aveau 1.85 si jucau basket dupa la 25 de ani aveau 2.10 nu inseamna ca de la basket